برگزاری دهمین نمایشگاه برق اصفهان با حضور 94 شرکت

برگزاری دهمین نمایشگاه برق اصفهان با حضور 94 شرکت

1399/4/30 1499 0

برگزاری دهمین نمایشگاه برق اصفهان با حضور 94 شرکت

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برپایی دهمین نمایشگاه بین‌المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی به مدت چهار روز در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه این نمایشگاه به صورت دوسالانه برگزار می‌شود و دوره قبلی آن در سال 97 برگزار شده بود، گفت: دهمین دوره نمایشگاه برق اصفهان طی روزهای دوم تا پنجم مردادماه 99 با حضور 94 شرکت از شش استان کشور در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌های معتبری از استان‌های اصفهان، تهران، قم، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و قزوین در دهمین نمایشگاه بین‌المللی برق اصفهان حضور خواهند داشت، افزود: این شرکت‌ها در حوزه‌های روشنایی، تابلو برق، کلید و پریز، اتوماسیون و سیم و کابل فعالیت دارند و توانمندی‌های خود را در نمایشگاه اصفهان به نمایش می‌گذارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان مساحت این نمایشگاه را 8500 مترمربع عنوان کرد و اظهارداشت: بارمان اتوماسیون، جهان الکتریک، آلوم کابل، شیوا امواج، یکتا افروز، سیم و کابل کاشان، سیم و کابل دامغان و سیم و کابل ایوان خراسان از جمله برندهای مطرحی هستند که در نمایشگاه برق و الکترونیک اصفهان حضور می‌یابند.

وی با تاکید بر اینکه پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری این نمایشگاه به صورت کامل رعایت می‌شود، تصریح کرد: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و ستاد پیشگیری از کرونا شرایطی فراهم آورده که شرکت‌ها و بازدیدکنندگان بدون دغدغه ویروس کرونا از نمایشگاه بازدید کنند.

یارمحمدیان یادآور شد: یکی از اصلی‌ترین اقداماتی که نمایشگاه اصفهان برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا انجام داده، تخصصی کردن بازدیدکنندگان نمایشگاه‌ها است؛ به این ترتیب که بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد نیست و فقط متخصصان، فعالان و دانشجویان حوزه مرتبط با نمایشگاه می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند.

وی همچنین با اشاره به وجه تمایز و ویژگی بزرگ دهمین نمایشگاه برق و الکترونیک اصفهان، گفت: آنچه دهمین نمایشگاه بین‌المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی اصفهان را از دیگر نمایشگاه‌های این حوزه متمایز کرده، ارائه نیازهای فناورانه صنعت برق در زمینه ساخت داخل و اقدام در مورد ساخت و تجاری‌سازی تجهیزات است که مورد توجه مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

به گفته مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، گسترش ارتباط با پارک‌هاي علم و فناوری و آشنایی با توانمند‌ی‌هاي شرکت‌هاي دانش‌بنیان و فناور، حمایت از تولید ملی و مقابله با تحریم‌ها و استفاده از تجهیزات ساخت داخل در شبکه انتقال از دیگر مشخصه‌های ویژه این نمایشگاه به شمار خواهد رفت.

بر اساس این گزارش، دهمین نمایشگاه بین‌المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی اصفهان از ساعت 15 تا 21 روزهای دوم تا پنجم مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر